Lielais balsojums bija neveiksmīgais mēģinājums pieņemt grozījumu Sen.

Lielais balsojums bija neveiksmīgais mēģinājums pieņemt grozījumu Sen.

"Mums būs jāatvēl laiks uz grīdas, lai cilvēki redzētu, kāds ir galīgais rēķins," sacīja Mērfijs. "Un šī būs vienīgā reize, kad varēsim grozīt likumprojektu."

Viņš sacīja, ka arī citiem demokrātu senatoriem ir gatavi desmitiem grozījumu. "Tā ir aisberga redzamā daļa," viņš teica. Visticamāk, ka neviens no tiem nepāries.

Kā izskatīsies galīgais tiesību akts?

Grūti pateikt, kāds būs gala produkts un vai tas var pāriet. Taču daudzi republikāņu likumdevēji ir sākuši runāt par "smagu atcelšanu". Būtībā tas nozīmē šauru likumprojektu, lai atceltu noteiktas Obamacare daļas, piemēram, individuālo mandātu, bet ne visu.

"Visticamākais iznākums ir tāds, ka mēs izejam cauri grozījumu procesam… beigās jūs nonākat situācijā, kad jūs balsojat par zemāko kopsaucēju, lai pieņemtu lēmumu," sacīja senators Bobs Korkers, R-Tenn.

Lasīt vairāk:

Neļaujiet diskomfortam locītavās atturēt jūs no aizraušanās. Izmēģiniet mūsu papildinājumu jau šodien un izbaudiet atšķirību vietnē https://hondrostrong-website.com/lv/ .

Atgādinājumi no otrdienas Senāta balsojuma: Obamacare atceļ amerikāņu kalniņus no stacijas

Džons Bēners: Republikāņi "nekad" neatcels Obamacare

Senāts trešdien nobalsoja par likumprojekta atcelšanu, kas divu gadu laikā būtu atcelts Obamacare bez tūlītēja plāna nomainīt plašo veselības aprūpes likumu.

Senatori ar 45 pret 55 nobalsoja par likumprojektu, atpaliekot par sešām balsīm līdz 51, kas nepieciešama, lai to pieņemtu. Pret to balsoja septiņi republikāņi: Džons Makeins no Arizonas, Dīns Hellers no Nevadas, Sjūzena Kolinsa no Meinas, Robs Portmens no Ohaio, Lamārs Aleksandrs no Tenesī, Liza Murkovska no Aļaskas un Šellija Mūra Kapito no Rietumvirdžīnijas.

Balsojums notiek 20 stundu ilgo Senāta debašu par veselības aprūpi otrajā dienā, republikāņu līderiem cīnoties, lai iegūtu pietiekami daudz balsu no saviem locekļiem, lai pieņemtu kaut ko, kas aizstātu Likumu par pieņemamu aprūpi. Senāts savu sēdi sāka trešdienas rītā, kad līdz debatēm bija atlikušas aptuveni 17 stundas.

Tālāk ir sniegts ieskats pašreizējā situācijā:

Par ko viņi šodien balsoja?

Lielais balsojums bija neveiksmīgais mēģinājums pieņemt senatora Renda Pola (R-Ky.) grozījumu, lai divu gadu laikā atceltu Likumu par pieņemamu aprūpi, kas būtu devis likumdevējiem laiku nākt klajā ar aizstāšanas plānu pirms likuma termiņa beigām. Priekšlikums ir tāds pats kā 2015. gadā Kongresā pieņemtais priekšlikums, kuram veto uzlika bijušais prezidents Baraks Obama. Kolinss ir vienīgais republikāņu senators, kurš abas reizes balsojis pret likumprojektu.

Ar republikāņu prezidentu Baltajā namā GOP vadītāji mēģināja vēlreiz. Pols un citi konservatīvie ir virzījuši virzību uz pilnīgu Obamacare atcelšanu. Bet republikāņu vidū ir bijis daudz vilcināšanās par "atcelšanu" bez plāna "aizstāt".

Par ko viņi jau ir nobalsojuši?

Otrdien senatori nobalsoja ar 50 pret 50, lai sāktu debates par veselības aprūpes likumprojektu. Viceprezidentam Pensam bija jāierodas Senāta palātā, lai izjauktu neizšķirtu un ļautu sākties debatēm.

Neveiksmīgais plāns ietvēra arī senatora Roba Portmena (R-Ohaio) priekšlikumu sniegt palīdzību 100 miljardu dolāru apmērā, lai palīdzētu amerikāņiem ar zemiem ienākumiem samaksāt medicīniskos rēķinus pēc tam, kad viņi zaudējuši Medicaid segumu Senāta veselības aprūpes likumprojekta rezultātā.

Ko dara demokrāti?

Demokrāti ir balsojuši pret republikāņu likumprojektiem par Obamacare atcelšanu un aizstāšanu. Viņi arī ir izmantojuši procesuālu taktiku, lai mēģinātu palēnināt debašu procesu, un ir apņēmušies piedāvāt simtiem grozījumu.

Tomēr Senāta mazākuma līderis Čaks Šūmers (DN.Y.) trešdienas vakarā paziņoja, ka demokrāti vairs nepiedāvās nekādus grozījumus, kamēr republikāņu līderi neparādīs viņiem "īsto likumprojektu", kuru viņi vēlas pieņemt.

"Demokrāti nepiedāvās nekādus turpmākus grozījumus izskatāmajā likumdošanā, kamēr republikāņu līderis mums neparādīs, kāds būs galīgais tiesību akts," runā Senātā sacīja Šūmers. "Skaidrs, ka Senāta republikāņu likumprojekts — atcelt un aizstāt — ir cietis neveiksmi. Senatora Pāvila likumprojekts — atcelt bez aizstāšanas — ir cietis neveiksmi. Mēs zinām, ka republikāņi netaisās pieņemt galīgo balsojumu par pamatā esošo Pārstāvju palātas likumprojektu, kas joprojām tiek izskatīts. Un tagad republikāņu līderu komanda, nepārprotami (vairākuma līdera Miča Makkonela vadībā), ir stāstījusi presei par galīgo likumprojektu, kas vēl nav atklāts.

"Kad vairākuma līderis parādīs roku un atklās, kāds patiesībā būs viņa likumprojekts, demokrāti izmantos mūsu iespēju mēģināt grozīt likumprojektu," sacīja Šūmers. "Bet mums tas vispirms ir jāredz. Un mums vajadzētu to redzēt drīz, gaišā dienas laikā, nevis 11. stundā."

Kas notiek pēc 20 stundu debašu beigām?

Sāksies balsošana par senatoru piedāvātajiem grozījumiem. Paredzams, ka tas sāksies ceturtdien. Pagaidām nav skaidrs, cik ilgi tas turpināsies.

Vai Senāta republikāņu līderiem ir gala spēle?

Līdz ar visaptverošā aizstāšanas likumprojekta un "tīrā" atcelšanas likumprojekta sakāvi GOP vadītāji tagad vēlas pieņemt "novājinātu atcelšanas" likumprojektu, kas veiktu ierobežotas izmaiņas Obamacare. Tas, visticamāk, atceltu likumā noteikto nodokli par medicīnas ierīcēm un tā prasības personām, kas iegādājas veselības apdrošināšanu, un lieliem darba devējiem, lai nodrošinātu segumu saviem darbiniekiem.

Ja šo plānu pieņems Senāts, tas var nonākt Pārstāvju palātas un Senāta sarunu dalībnieku konferences komitejā, kas mēģinās izstrādāt galīgo kompromisu.

Demokrāti saka, ka Senāta vadītāji vienkārši vēlas nodot visu, ko viņi var nodot šai konferences komitejai, kur tiks izstrādāts īstais likumprojekts.

"Kļūst skaidrāks, ka galu galā vairākuma līderis varētu virzīt daudz samazinātu atcelšanas versiju, cerot kaut ko pieņemt, tā saukto vājo atcelšanu, lai tikai nokļūtu konferencē," trešdien sacīja Šūmers. "Bet mani kolēģi, nekļūdieties, vāja atcelšana ir līdzvērtīga pilnīgai atcelšanai. Tas ir Trojas zirgs, kas paredzēts, lai Palāta un Senāts nonāktu konferencē, kur republikāņu partijas, (Pārējās) Brīvības partijas, cietā labā puse, prasīs pilnīgu atcelšanu vai kaut ko ļoti tuvu tam."

Kāpēc Senātam ir bijis tik grūti panākt vienošanos?

Republikāņu līderi ir centušies izpatikt savas partijas konservatīvajiem un mērenajiem spārniem, un viņiem līdz šim nav izdevies iegūt abu grupu atbalstu.

Konservatīvie parasti vēlas pilnīgu Obamacare nodokļu un noteikumu atcelšanu, savukārt mērenie uztraucas, ka, izbeidzot likuma Medicaid paplašināšanu, grūtībās nonākušie amerikāņi nevarēs atļauties medicīnisko segumu.

"Visbeidzot, mēs vēlamies panākt, lai tiesību akti beidzot izbeigtu neveiksmīgo Obamacare status quo caur Kongresu un pie prezidenta rakstāmgalda viņa parakstam," trešdien runā Senāta zālē sacīja Makkonels, R-Ky. "Tas noteikti nebūs viegli. Gandrīz nekas šajā procesā nav bijis."

Lasīt vairāk:

Demokrāti izmanto Džona Makeina vēstījumu veselības aprūpes cīņā

Senāta republikāņi ir skaidri noteikuši galveno šķērsli Obamacare atcelšanai, taču smagā daļa vēl ir priekšā

Senāts piekrita debatēt par veselības aprūpes likumprojektu. Ko tagad?

Atgādinājumi no otrdienas Senāta balsojuma: Obamacare atceļ amerikāņu kalniņus no stacijas

Senators Džons Makeins ceturtdien pauda sarūgtinājumu par to, ka jaunākā Senāta republikāņu veselības aprūpes likumprojekta pārrakstīšana pienācīgi nepasargāja Arizonas Medicaid sistēmu, kurai līdz 2026. gada beigām draudētu 7,1 miljards ASV dolāru.

Neskatoties uz Makeina centieniem iekļaut valodu, lai mīkstinātu triecienu valstij, jaunais likumprojekts joprojām līdz 2024. gadam likvidētu federālo naudu Arizonas un citiem štatiem, kas paplašināja Medicaid saskaņā ar Affordable Care Act.

Medicaid samazinājumi bija viens no sākotnējā projekta vispretrunīgākajiem elementiem, un tā pieņemšana nekādā gadījumā nav nodrošināta Senātā, kur republikāņi nevar zaudēt vairāk par divām balsīm no savas partijas.

Rakstiskā paziņojumā Makeins, R-Ariz., solīja atbalstīt grozījumus, kurus viņš izstrādā, konsultējoties ar republikāņu gubernatoru Dagu Dusiju un citiem Arizonas štatiem, ja likumprojekts nonāks Senātā.

"Arizona ir nacionāli atzīta par vienas no efektīvākajām un rentablākajām Medicaid programmām valstī," sacīja Makeins. "Šim tiesību aktam ir jāatlīdzina tādi štati kā Arizona, kas atbildīgi pārvalda savus veselības aprūpes pakalpojumus un kontrolē izmaksas, nevis jāsoda."

Tikmēr senators Džefs Fleiks, Arizonas jaunākais republikāņu senators, joprojām nav izlēmis par tiesību aktiem, lai gan viņš atbalstīja senatora Teda Krūza "Patērētāju brīvības iespēju" grozījumus, kas tika iekļauti Senāta likumprojekta jaunajā versijā.

Kā apkopots viņa paziņojumā, Makeina mērķis ir pārliecināties, ka Arizona nav cietusi, jo tā paplašināja Medicaid, kā to pieļauj bijušā prezidenta Baraka Obamas Affordable Care Act jeb "Obamacare", kas ir jaunais Better Care Reconciliation Act jeb "Trumpcare". mērķis ir atsaukt.

Makeins vēlas dot Arizonai un pārējiem 30 paplašināšanās štatiem vairāk laika, lai pielāgotu savus budžetus federālās naudas zaudējumiem un novērstu pēkšņu seguma zudumu 14 miljoniem amerikāņu visā valstī, kuri gūst labumu no paplašinātās programmas.

Viņš arī vēlas mainīt Medicaid pieauguma tempu tādā veidā, kas, viņaprāt, aizsargātu Arizonu.

Makeins svētdien prognozēja, ka Senāta tikai GOP veselības aprūpes likumprojekts, kas tika izstrādāts aiz slēgtām durvīm un ārpus Senāta ierastā komitejas procesa, drīzumā būs "miris". Likumprojekts apstājās, pirms senatori devās uz ceturtā jūlija pārtraukumu, jo trūka atbalsta no republikāņiem, kuri kontrolē 100 cilvēku Senātu ar 52 deputātu vairākumu.

Prezidents Donalds Tramps ir izvirzījis veselības aprūpes tiesību aktus par galveno prioritāti, taču sabiedrības iebildumi pret Senāta likumprojektu ir bijuši sīvi. ASV TODAY/Safolkas universitātes aptauja pagājušā mēneša beigās norādīja, ka tikai 12 procenti amerikāņu atbalstīja likumprojekta sākotnējo projektu.

Makeins Obamacare atcelšanu un aizstāšanu padarīja par savas 2016. gada pārvēlēšanas kampaņas galveno elementu, taču viņš sacīja, ka, ja republikāņi nevarēs vienoties par GOP likumprojektu, viņiem būs jāstrādā ar demokrātiem, lai panāktu abu partiju kompromisu.

"Nešaubieties: Kongresam ir jāaizstāj Obamacare, kas arizoniešiem ir skārusi vienu no augstākajiem prēmiju palielinājumiem valstī un atstāja 14 no 15 Arizonas apgabaliem biržās tikai vienu pakalpojumu sniedzēja iespēju šogad," teikts Makeina rakstiskajā paziņojumā. "Bet, ja mēs nevaram panākt vienprātību, Senātam būtu jāatgriežas pie parastās kārtības, jānotiek uzklausīšanas un jāsaņem abu pušu senatoru viedoklis, kā arī jāizstrādā likumprojekts, kas beidzot nodrošina amerikāņiem piekļuvi pieņemamai un kvalitatīvai veselības aprūpei."

Flake šonedēļ paziņoja, ka atbalsta Cruz, R-Texas, ierosināto grozījumu, kas ļautu apdrošināšanas kompānijām piedāvāt lētākas polises, ja vien tās piedāvā arī vismaz vienu polisi, kas atbilst Affordable Care Act prasībām un noteikumiem.

Taču Flake pārstāvis rakstiskā paziņojumā norādīja, ka viņš joprojām izskata jauno BCRA versiju un vēlas sagaidīt analīzi no bezpartejiskā Kongresa budžeta biroja, kas gaidāma nākamās nedēļas sākumā.

"Lai gan senators Fleiks atbalsta Patērētāju brīvības grozījumu pieeju, lai atjaunotu Arizonas iedzīvotāju brīvību izvēlēties pieejamāku veselības apdrošināšanas plānu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, vienlaikus garantējot federāli subsidētu segumu personām ar jau esošiem apstākļiem, tas neliecina par to, kā viņš balsos par BCRA," sacīja Džeisons Samuels.

"Senatora Fleika lēmums tiks balstīts uz to, kā likumprojekts sabalansē divus principus. Pirmais ir tas, ka likumdošanā ir jānodrošina, lai tiem, kuriem šobrīd ir segums, netiek izvilkts paklājs no apakšas. Otrs ir tas, ka Senātam ir jāvienojas risinājums, kas ir fiskāli ilgtspējīgs,” sacīja Samuels.

Novickis ir Republikas nacionālās politikas reportieris. Sekojiet viņam Twitter, @dannowicki .

LASĪT VAIRĀK:

Advokāti: Senāta likumprojekts apdraud AZ veselības aprūpi

Pārsla skaidro atbalstu Krūzam veselības rēķinā

5 šķēršļi pārskatītā Senāta veselības likumprojekta pieņemšanai

Kā jūs ietekmētu jaunākais Senāta veselības likumprojekts

Veselības kņada uzmanības centrā ir Flake pārvēlēšana

Arizonas veselības aprūpes un uzņēmumu vadītāji brīdina, ka Senāta republikāņu likumprojekts par Affordable Care Act aizstāšanu izraisīs pamatīgus samazinājumus veselības aprūpes sistēmā, kas varētu ietekmēt valsts budžetu un ekonomiku.

Contents